Sedco AQUACRYSTAL - filtrační kuličky

Zapomeňte na vše, co jste doposud znali k filtracím. Ať už vířivky, kartušové filtrace nebo pískové... naše filtrační kuličky budou perfektní, levnější, kvalitnější i šetrnější náhradou. Pro funkci stačí pouhých 50-100 g. Kuličky vydrží na několik sezón. A co je nejlepší? Po použití je prostě vyperete a můžete použít znovu.

Zvolte si variantu:

Cena od 399,00 Kč

Míčky jsou vyrobeny z polysterového mikrovlákna .Tyto kuličky o průměru cca 50-60mm mají velmi vysokou filtrační schopnost. Vláknitá struktura kuličky má schopnost zachycovat nečistoty o velikosti 1.5 mikrometru, zatímco dříve používaný písek zachytí nečistoty jen o velikosti kolem 30-40 mikrometrů. Navíc mají kuličky tu vlastnost, že se dají používat téměř nekonečně dlouho. Po ukončení sezóny tedy stačí kuličky z filtru vyjmout, poté vyprat v pračce a jsou připraveny sloužit další sezónu. Velmi významné je rovněž šetření Vašeho čerpadla, protože kuličková nápň neklade takový odpor jako písek.

Balení 1 kg filtračních kuliček úspěšně nahradí až 35 kg písku!

Další výhodou je, že stejnou filtrační náplň můžete použít jako náhradu poměrně drahých a málo účinných filtračních papírových vložek pro použití do bazenů s kartušovou filtrací, do vířívek, zahradních jezírek apod.

V případě použití do kartušových filtrací je třeba dokoupit malou speciální filtrační síťku - vložku, kterou přidáte do kartušové filtrace a zde kuličky nasypete. Dodáváme jako samostatný druh. U pískové filtrace nebo vířivky žádnou vložku nepotřebujete, tam stačí kuličky prostě nasypat. Balení Vám vystačí opravdu na dlouho, jelikož pro náplň kartušové filtrace stačí cca 100g kuliček, pro vířivku pak cca 50 g.

Technický popis:

- Výrobce: Sedco

- Množství: balení 500g/ 700 g/1000g

- Materiál: 100% polysterová mikrovlákna

- Barva: Bílá

- Po použití stačí vyprat a použít znovu

- 500 g = 17 kg písku

- 700 g = 25 kg písku

- 1000g = 35kg písku

- Velmi vysoká filtrační schopnost

- Zachytí nečistoty o velikosti 1.5 mikrometru

- Vystačí na několik sezón

- Šetří Vaši filtraci - nízky odpor

- Kompatibilní s každou filtrací i vířivkou

Množství použití:

- Do vířivek: 50-60 g

- Do kartušových filtrací: 100-120 g + je třeba zakoupit filtrační síťku

- Do pískových filtrací: ±700 g (700 g = 25 kg písku)