Tlaková nádoba bez vaku Step TRUTNOV SP-100l 10bar pozinkovaná

Oboustranně žárově zinkovaná tlaková nádoba Objem 100l

Výrobce Step Trutnov a.s.

Stojaté nádoby s použitím pro domácí vodárny, přečerpávací stanice apod. Nádoby jsou opatřeny hrdly pro vstup a výstup, návarky pro odkalení a odvzdušnění. Jsou oboustranně žárově zinkovány a jsou vyráběny dle EN13445 a DIN EN ISO 3834-2. Zabezpečují plynulý rozvod vody a udržují tlak vody pro okamžitou spotřebu.

Maximální nejvyšší dovolený tlak 10 bar.

8 227,00 Kč 8 660,00 Kč

Oboustranně žárově zinkovaná tlaková nádoba Objem 100l

Sériově vyráběné stojaté nádoby s použitím pro domácí vodárny, přečerpávací stanice apod. jsou vhodné pro všechny druhy čerpadel, kterým odpovídají svými konstrukčními parametry (objem + max.pracovní přetlak). Svou funkcí zabezpečují plynulý rozvod vody, převážně z vlastní studny, v potřebném rozsahu. Tím, že udržují zásobu vody pro okamžitou spotřebu, prodlužují životnost čerpadla. Plynový a vodní prostor není oddělen.

Nádoby jsou opatřeny hrdly pro vstup a výstup, návarky pro odkalení a odvzdušnění. Jsou oboustranně žárově zinkovány a jsou vyráběny dle EN13445 a DIN EN ISO 3834-2. Zabezpečují plynulý rozvod vody a udržují tlak vody pro okamžitou spotřebu.

Nádoby jsou vyráběny na 10 bar.

Plynový a vodní prostor není oddělen vakem, proto je nezbytné při instalaci do systému řešit regulaci množství vzduchu přisávacím ventilem.