Compactal Gel 1l

Akce 8% sleva

Kyselý přípravek k důkladnému čištění stěn bazénu. Odstraňuje vodní kámen a jiné pevné usazeniny, řasy a zabarvení od rzi. Nepoškozuje chlorkaučukové barvy a nátěry z umělých pryskyřic.

207,00 Kč 225,00 Kč

DETAILNÍ POPIS PRODUKTU

Odstraňuje nánosy vodního kamene a jiné znečištění na stěnách bazénu včetně nežádoucí linky vznikající podél vodní hladiny. Je vysoce účinný, viskózní a vhodný pro všechny typy bazénů.

NÁVOD NA POUŽITÍ

Velmi hustý přípravek. Tento přípravek je nenahraditelný v případech, kdy se usazují nečistoty kromě standardní linky u hladiny vody i v různých zákoutích bazénu, například na schůdkách či v rozích. Díky své silné hustotě se přípravek udrží na mycí houbě a nestéká do bazénu . Vynikající kombinace dvou účinných kyselin, vysoká účinnost.

Je pouze třeba dávkovat s citem a v žádném případě nevlévat přípravek do bazénové vody. Vždy pracujte jen s nezbytným množstvím Compactal Gelu na houbičce při vlastním čištění.

DÁVKOVÁNÍ

Používá se neředěný.

BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ:

"Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku."