IBO FP 4 B10 - 0,75 20 m kabel

  • Výrobce: Ibo
  • Záruka (měsíců): 24

Dostupnost: Na Vyžádání

7 381,00 Kč 7 770,00 Kč

Ponorná čerpadla řady FP4 jsou založeny na inovativní technologii DRY RUN PRO společnosti DRY RUN PRO, která je předním světovým výrobcem hlubinných čerpadel. 

Mají velmi pevný, kompaktní, bezpečný design. Sací a výtlačné těleso je vyrobeno z nerezové oceli AISI 304, která zaručuje vysokou chemickou odolnost při kontaktu s vodou a spolehlivost výrobku. Konstrukce čerpadel vychází z plovoucích rotorů, které se nezávisle pohybují v komorách difuzoru.

Vzhledem k inovativnímu charakteru stavby je stavba chráněna evropským patentem. Toto řešení zajišťuje, že čerpadlo dosahuje jedinečných vlastností bezporuchového provozu čerpadla. Trapézové čerpadlo, dokonce i s rotory plovoucími v suchu - bez vody, je zachyceno. Díky technologii DRY RUN PRO se čerpadla řady FP4 vyznačují zvýšenou odolností proti záchvatům za sucha. Materiály a konstrukce používané k čerpání vody pro potravinářské účely. Čerpadlo je certifikováno. 

Čerpadla ve velikostech A, B, D, E jsou vybavena radiálními rotory a výtokovými otvory o průměru 1¼ ", zatímco čerpadla ve velikostech F, H, L mají polotovary a 2" průměry. Všechny čerpadla mají vestavěné zpětné ventily. Maximální vnější průměr čerpadla včetně pláště kabelu je 98 mm. 

Hřídel čerpadla se otáčí proti směru hodinových ručiček od vrcholu k výtlaku. 

Vodní zrcátko nesmí klesnout pod 1 m nad vstupní mřížku. 

Čerpadlo je určeno pro vertikální a horizontální provoz.


Čerpadla řady FP4 se používají v domácnostech a zemědělských podnicích, ve vodovodních systémech, zavlažovacích systémech, PPO a průmyslu.