Čerpol OVP-2N 230V - čerpadlo s oběžným kolem do vrtů a studní - délka kabelu 10m

 • Výrobce: Čerpol
 • Hmotnost: 8,5 kg
 • Záruka (měsíců): 24

 • Na objednání

  Zvolte si variantu:

  Cena od 10 937,00 Kč 10 960,00 Kč
  Možnost použití


  OVP 2N je určeno především pro malospotřebitele. K vyčerpávání nádrží, čerpání vody ze studní, k postřikování a zavlažování zahradních ploch - trávníků, záhonů, ve sklenících. Další použití jako domácích vodovodů pro chaty, chalupy, zahradní domky. Čerpadlo je mimořádně tiché - neobtěžuje hlukem! Čerpadlo nevyžaduje během provozu žádnou obsluhu, jen kontrolu, zda-li neběží bez vody.
  Čerpadlo není možno použít k čerpání hořlavých a nebezpečných (chemických) látek, dále v bazénech a nádrží kde jsou lidé v kontaktu s vodou.
  Pracovní ponor


  Čerpadlo je nutno zavěsit tak, aby spodní okraj motoru byl nejméně 30cm ode dna, minimální pracovní dlouhodobý ponor čerpadla je po horní okraj čerpadla. Maximální pracovní ponor pod hladinou vody je 18m.
  Návod k obsluze


  Ponorné čerpadlo je určeno k čerpání čisté a užitkové vody do teploty 400C a kyselosti v rozsahu 6,5 - 12 pH . Můžeme čerpat mírně znečištěnou vodu (kalnou), ne však s mechanickými nečistotami (plovoucí písky).
  Čerpadlo se výborně hodí k čerpání vody z větších hloubek jak 8 m, kde již končí použití normálních čerpadel. Můžete jej použít do vrtů od 110mm.


  Rozměry
  Výška 35 cm
  Průměr 9,5 cm