Čerpol 6/4" OCZ 4 - 25 T ( 400V ) - vřetenové čerpadlo do studní a vrtů - min. ø 110mm 10 m kabel

 • Výrobce: Čerpol
 • Hmotnost: 15
 • Záruka (měsíců): 24
 • Různé délky kabelu dle přání zákazníka

 • Na vyžádání - do týdne

  Zvolte si variantu:

  Cena od 15 480,00 Kč 17 200,00 Kč

  Možnost použití

  Ponorné čerpadlo je určeno k čerpání čisté a užitkové vody bez mechanických nečistot. Teplota vody by neměla přesahovat 30 °C a pH v rozsahu cca 6,5-12. Čerpadlo se výborně hodí k čerpání vody z úzkých vrtů a hlubokých studní. Minimální průměr vrtu je 110mm. Používá se pro domácí vodárny, chaty, chalupy, zahradní domky, vhodné i pro větší objekty jako penziony, restaurace apod.


  Pracovní ponor
  Čerpadlo je nutno zavěsit tak, aby spodní okraj motoru byl nejméně 30 cm ode dna a minimální pracovní dlouhodobý ponor je po horní okraj čerpadla. Max. pracovní ponor pod hladinou vody je 100 m


  Popis soustrojí
  Celé soustrojí je vyrobeno z nerezu a mosazi. Elektromotor je třífázový asynchronní s kotvou na krátko. V elektromotoru je olej - zdravotně nezávadný.
  Motor s hydraulikou je propojen pomocí spojky motoru, která je vsunuta pryžovým kloubem do vřetene a zajištěna pojišťovacím kroužkem. Kroužek také zajišťuje pryžový kloub ve spojce motoru. Vřeteno je uloženo v ocelové trubce s navulkanizovanou pryžovou vložkou, která je našroubovaná v mosazném sacím tělese.
  Hlučnost strojního zařízení je menší než 65dB, měřeno při max. výkonu čerpadla dle ČSN EN 12639
  Připojení je DN 6/4"